(inside) interior design review — July/August 2015

(inside) interior design review - July/August 2015Термин: (inside) interior design review
Год / месяц: July/August 2015
Боец: 87
Формат:PDF
Размер: 36.37 MB
Язык:Английский
Для сайта: Мир книг

The premier professional journal for today's interior architects and designers in Australia, presenting the latest in cutting-edge interior projects and insightful discussions addressing the industry's most relevant topics to date. For the sophisticated and innovative designer, (inside) chronicles the ongoing conversation of design, both globally and locally, and the creative prowess that drives it forward.

Колоритный журнал из Австралии об оформлении жилища (inside) Interior Design Review печатает познавательные обзоры о новейшем оборудовании к ванных комнат и кухонь, архитектуре малых форм, создании удобной и расслабляющей атмосферы в Вашем доме.